Movies
Ratings
621
Money Electric: The Bitcoin MysteryRated ★ 4.0
HeatRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
City of GodRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0