Series
Ratings
198 Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0 Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
 VikingsRated ★ 3.5 VikingsRated ★ 3.5
- VikingsRated ★ 3.5
 VikingsRated ★ 4.0 VikingsRated ★ 4.0
 The Last KingdomRated ★ 3.5 The Last KingdomRated ★ 3.5
 Peaky BlindersRated ★ 4.5 Peaky BlindersRated ★ 4.5
 Peaky BlindersRated ★ 4.0 Peaky BlindersRated ★ 4.0
 Peaky BlindersRated ★ 4.0 Peaky BlindersRated ★ 4.0
 Peaky BlindersRated ★ 4.0 Peaky BlindersRated ★ 4.0
 Peaky BlindersRated ★ 4.0 Peaky BlindersRated ★ 4.0
 D.P.Rated ★ 4.0 D.P.Rated ★ 4.0
 The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0 The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
 The Promised NeverlandRated ★ 5.0 The Promised NeverlandRated ★ 5.0
 Demon SlayerRated ★ 4.0 Demon SlayerRated ★ 4.0
 Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.0 Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.0
 Tokyo GhoulRated ★ 4.0 Tokyo GhoulRated ★ 4.0
 Jujutsu KaisenRated ★ 4.0 Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
 The Queen's GambitRated ★ 5.0 The Queen's GambitRated ★ 5.0
 The BoysRated ★ 4.5 The BoysRated ★ 4.5
 KingdomRated ★ 3.5 KingdomRated ★ 3.5