Movies
Ratings
30
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5