Movies
Ratings
127
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
The OutfitRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 3.0
Pain HustlersRated ★ 3.0
Believer 2Rated ★ 2.0
BelieverRated ★ 3.5
HuntRated ★ 2.0
The KingRated ★ 2.0
IdentityRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5