Series
Ratings
79
The ManipulatedRated ★ 3.0- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
TempestRated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
The Impossible HeirRated ★ 2.0
Queen of the MaskRated ★ 1.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 2.5
The Worst of EvilRated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Gangnam B-SideRated ★ 2.0- DoubtRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
The TyrantRated ★ 3.0