Movies
Ratings
575
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Good TimeRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
HarbinRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 0.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Jack-Jack AttackRated ★ 4.0
Auntie EdnaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.0