Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 5.0
TenetRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0