Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Pokémon ConciergeRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Kemono JihenRated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.0
TomorrowRated ★ 3.0
Good GirlsRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0