Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.5
Love in MagicRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5