Titles you rated
The MatchRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
Good BoyRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
OmeletteRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.5
ConclaveRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Liar LiarRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5