Titles you rated
Better Late Than SingleRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
American NightmareRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
CassandraRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5- DoubtRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Band of BrothersRated ★ 5.0