Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 0.5
Love LetterRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 1.5
Shutter IslandRated ★ 5.0