Titles you rated
Perfect NumberRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 5.0
Love, LiesRated ★ 1.5
What IfRated ★ 3.0
Suite FrançaiseRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 3.5
La Femme NikitaRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0