Movies
Ratings
678 No Country for Old MenRated ★ 4.5 No Country for Old MenRated ★ 4.5
 Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0 Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
 MidsommarRated ★ 3.0 MidsommarRated ★ 3.0
 Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0 Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
 Black PantherRated ★ 2.5 Black PantherRated ★ 2.5
 Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5 Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
 Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0 Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
 Incredibles 2Rated ★ 3.5 Incredibles 2Rated ★ 3.5
 Deadpool 2Rated ★ 3.5 Deadpool 2Rated ★ 3.5
 DunkirkRated ★ 3.5 DunkirkRated ★ 3.5
 Righteous TiesRated ★ 2.5 Righteous TiesRated ★ 2.5
 PredestinationRated ★ 3.5 PredestinationRated ★ 3.5
 Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0 Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
 Joint Security AreaRated ★ 3.0 Joint Security AreaRated ★ 3.0
 Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5 Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5
 Peter PanRated ★ 3.5 Peter PanRated ★ 3.5
 9Rated ★ 3.0 9Rated ★ 3.0
 The Belko ExperimentRated ★ 2.5 The Belko ExperimentRated ★ 2.5
 Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5 Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
 Alien: CovenantRated ★ 3.0 Alien: CovenantRated ★ 3.0