Titles you rated
Sing StreetRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
EqualsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The VillainessRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 5.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 2.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Very Good GirlsRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
5 Flights UpRated ★ 3.5
Norm of the NorthRated ★ 1.0