Series
Ratings
18
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0- DamoRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0