Titles you rated
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
KarmaRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 3.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Steins;Gate 0Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0