Titles you rated
Black Butler 2Rated ★ 3.5- Black ButlerRated ★ 3.5
EntourageRated ★ 2.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 2.0
SiriusRated ★ 4.0
What's Up?Rated ★ 2.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 1.5
LobbyistRated ★ 3.5
1% of AnythingRated ★ 1.5
My Shy BossRated ★ 1.5
To the Beautiful YouRated ★ 1.5- 하얀마음 백구Rated ★ 3.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 2.5
TripleRated ★ 2.0
Angel EyesRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0