Titles you rated
Ocean's EightRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Warriors of the DawnRated ★ 2.5
Suspect XRated ★ 2.5
My Boss, My TeacherRated ★ 2.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
Maundy ThursdayRated ★ 2.5
A Long VisitRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 2.5
WindstruckRated ★ 2.5
The President's Last BangRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 2.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5