Series
Ratings
82
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 2.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5