Series
Ratings
46
GoblinRated ★ 3.5
Gold TowerRated ★ 4.0
Inspiring GenerationRated ★ 3.0
Heartless CityRated ★ 4.5
Yeon GaesomunRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5