Movies
Ratings
30
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0