Titles you rated
SilmidoRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5