Movies
Ratings
442
Haute CuisineRated ★ 4.5
The ModelRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Under the SunRated ★ 4.5
The KingRated ★ 5.0
Riding in Cars with BoysRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Love and Other DisastersRated ★ 4.0
ColoniaRated ★ 4.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.5
Still LifeRated ★ 4.5
Mother!Rated ★ 4.0
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0