Titles you rated
Architecture 101Rated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 3.5
RinguRated ★ 3.5
AliensRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
WindstruckRated ★ 1.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 0.5
Midnight in ParisRated ★ 2.5
Mr. HongRated ★ 2.0