Titles you rated
About TimeRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0