Movies
Ratings
82
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Piranha 3DRated ★ 0.5
Texas Chainsaw 3DRated ★ 1.0
UpRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 2.5
ChefRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.5