Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0