Titles you rated
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 2.0
High KickRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 2.5
RomanceRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 4.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 5.0- Fairy CommiRated ★ 2.5
Three BrothersRated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 2.5
Attic CatRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Golden BrideRated ★ 4.5