Movies
Ratings
200
LimitlessRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
2012Rated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
PushRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.5
Johnny English RebornRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0
Jupiter AscendingRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
BeanRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 3.0