Titles you rated
Drive My CarRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 0.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 4.0
The Devil All the TimeRated ★ 4.0
In FabricRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
UpgradeRated ★ 3.5
The LighthouseRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
It Comes at NightRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5