Titles you rated
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
SullyRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 5.0
LucyRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5