Movies
Ratings
37
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Salut d’AmourRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5