Series
Ratings
15
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5