Titles you rated
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 5.0
Gold TowerRated ★ 5.0
Lovers in PragueRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.5
5th RepublicRated ★ 4.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 5.0
The Great MerchantRated ★ 5.0
SeoulmoonRated ★ 4.0- KkangsooniRated ★ 5.0
Yeon GaesomunRated ★ 5.0
Childless ComfortRated ★ 4.0
Jang Hee BinRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0