Series
Ratings
40
MovingRated ★ 4.0
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.5
RaceRated ★ 3.0
Workin' MomsRated ★ 3.5
Tiny Beautiful ThingsRated ★ 3.5
Fleishman Is in TroubleRated ★ 4.0- 위대한 수업, 그레이트 마인즈Rated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Workin' MomsRated ★ 4.5
Love on the SpectrumRated ★ 4.5
Workin' Moms Season 1Rated ★ 4.0
The Future Diary Season 1Rated ★ 4.0
Somebody Feed PhilRated ★ 3.5
Selling SunsetRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.5
On the VergeRated ★ 3.0