Titles you rated
The Grand HeistRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 3.5
HerRated ★ 1.5
QuickRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
LeonRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0