Titles you rated
Gladiator IIRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
NoahRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
The HappeningRated ★ 3.0
Knock at the CabinRated ★ 3.0
The VillageRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 3.5
GlassRated ★ 2.5
SignsRated ★ 3.0
OldRated ★ 3.0
TrapRated ★ 1.5
The RoundupRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.0