Titles you rated
Hot SpotRated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
BeckhamRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5