Titles you rated
Gurren LagannRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0