Titles you rated
Ah! My GoddessRated ★ 5.0- Oh My Goddess! OVARated ★ 5.0
Mew Mew PowerRated ★ 5.0- A Little Snow Fairy SugarRated ★ 5.0
Water Polo YankeesRated ★ 5.0
I'm Not Just Going to do what Kurosaki-kun SaysRated ★ 5.0- 근거리 연애 ~ Season Zero ~Rated ★ 5.0
- 弱くても勝てます ~青志先生とへっぽこ高校球児の野望~Rated ★ 5.0
Secret Crushes Season 2Rated ★ 5.0- Secret Crushes Season 3Rated ★ 5.0
- Secret Crushes Season 1Rated ★ 5.0
Off To SchoolRated ★ 5.0
Revolutionary LoveRated ★ 5.0
Black KnightRated ★ 5.0
Sgt. FrogRated ★ 5.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
My Daughter's Men : Dad is Watching 2Rated ★ 5.0
Strongest DeliverymanRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5