Titles you rated
할매캅Rated ★ 3.5
Iron AngelsRated ★ 4.0
The Protector 2Rated ★ 2.5
Ong Bak 3Rated ★ 3.0
The Osterman WeekendRated ★ 3.0
The OutfitRated ★ 4.0
Bloody HellRated ★ 3.5
Johnny HandsomeRated ★ 2.5
Wyrmwood : Road of the DeadRated ★ 2.5
God Bless AmericaRated ★ 4.0
KillersRated ★ 5.0
Phantasm IIRated ★ 4.5
Final JusticeRated ★ 3.5
Brave Young GirlsRated ★ 3.5- 정무신권Rated ★ 3.0
- 일소일권Rated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
Pineapple ExpressRated ★ 1.0
LaserblastRated ★ 2.5
MuseumRated ★ 4.5