Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 1.5
The Good Bad MotherRated ★ 1.5
AnnaRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Psychopath DiaryRated ★ 2.5
MotherRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.5