Titles you rated
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
TedRated ★ 2.5
Knight and DayRated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.5- Love and LeashesRated ★ 2.5
Bad Boys IIRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Becoming JaneRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
RioRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5