Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
UsRated ★ 2.5
K-On! The MovieRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0- MY SHINee WORLDRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
Idolish7 Movie: Live 4bit - Beyond The Period Day 2Rated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0