Movies
Ratings
199
ParasiteRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Mood of the DayRated ★ 2.5
Lucid DreamRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 2.5
Shotgun LoveRated ★ 1.5