Movies
Ratings
172- MoanaRated ★ 5.0
- Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
- Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
- Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
- Big Hero 6Rated ★ 4.0
- The CoreRated ★ 4.5
- The Terror LiveRated ★ 3.5
- The PhoneRated ★ 3.5
- Death BellRated ★ 2.5
- Voice of a MurdererRated ★ 3.5
- A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
- War for the Planet of the ApesRated ★ 5.0
- HarmonyRated ★ 4.5
- Barefoot GibongRated ★ 4.5
- Bee MovieRated ★ 4.5
- The Sound of MusicRated ★ 3.0
- FluRated ★ 4.5
- Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
- Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
- MadagascarRated ★ 4.0