Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 2.5
Golden TimeRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0