Series
Ratings
128
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
UzumakiRated ★ 2.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Miranda: Christmas 2014: SpecialRated ★ 4.5
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 4.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0- The SummerRated ★ 4.0