Titles you rated
Chief KimRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 3.0
GiantRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
The Return of IljimaeRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 5.0